Natura Sanat

Capsicum ann fruct / spaanse peper tinctuur bio

1000ml

€ 64,77
€ 77,49
Niet op voorraad

Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogde vruchten van Capsicum annuum / Spaanse peper.

Enkelvoudige kruidentinctuur gemaakt met 100 gram gedroogde vruchten van Capsicum annuum / Spaanse peper.

Voedingssupplement met planten.

Gebruik:
Indien niet anders voorgeschreven 3 x daags 15 à 20 druppels in een kleine hoeveelheid water. Kinderen van 2 - 15 jaar evenveel druppels als hun leeftijd. Een lichte vertroebeling / bezinking heeft geen invloed op de kwaliteit. Schudden voor gebruik.
Het gebruik bij zwangerschap en borstvoeding wordt afgeraden.

Ingrediënten:
Water-alcohol extract van Spaanse peper vruchten. 1 dagdosering bevat 2-3 ml water-alcohol extract van 200-300 mg gedroogde Spaanse peper vruchten. Alcoholgehalte 30%.

Fabrikant
Natura Sanat BV De Cruydhof
Nieuwstraat 8
7814 PX Weerdinge

Dit product is een voedingssupplement.

Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding.

Buiten bereik van jonge kinderen houden.

Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket.

Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte.

10-2014

Natura Sanat
Capsicum ann fruct / spaanse peper tinctuur bio
8713589056796
1000ml
chat Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Natura Sanat
Capsicum ann fruct / spaanse peper tinctuur bio 1000ml

€ 77,49 € 64,77